FAQ

 

Хто ми і що робимо?

«EggoCoffeeLvivRoastery» – компанія-виробник кави. Ми купуємо лише найкращі сорти зеленої кави, обсмажуємо їх, та вдало поєднуємо у бездоганні суміші. Обсмажка кави відбувається при дотриманні високих стандартів та найкращих рецептів – все для того, щоб кожна чашка кави приносила вам задоволення і радість.

Чи можна купити у вас каву?

Так, у будь-який зручний для вас спосіб. У розділі Магазин ви можете придбати будь-яку каву, у будь-якому вигляді, працюють зручні опції вибору ваги, виду кави, сорту кави. Є розділ кава додому, де ви можете оформити підписку додому, та отримувати свіжу каву не виходячи в магазин. Також працює сервіс доставки кави в офіс.

Яку каву я отримаю?

Ви отримаєте найкращі сорти кави з Південної Америки, Африки, Бразилії, Колумбії, Індонезії. Ми свідомо обмежили термін споживання до 3 місяців, щоб ви змогли відчути, що таке натуральна свіжо обсмажена кава.

Що таке свіжа кава?

Свіжа кава – це продукт з вражаючим ароматом і смаком. Ми завжди порівнюємо нашу каву зі свіжим хлібом. Коли його сьогодні спекли – він теплий, свіжий, пахучий. Через 2-3 дні він також хліб, проте вже не такий смачний. Через тиждень він перетворюється на сухарі. Тому Eggo Coffee обмежила термін придатності кави до 90 днів. Насолоджуйтесь!

Як вібувається доставка?

Доставка кави по Україні здійснюються поштовими службами (Нова пошта або Делівері).
По місту Львів доставка безкоштовна (від 1 кг; якщо менше 1 кг – доставка 30грн.).
Термін виконання заявки – 3 дні. Протягом 4 годин з моменту отримання заявки з вами зв’яжеться наш спеціаліст, щоб уточнити деталі.
Заявки виконуються лише після попередньої оплати.
При оформленні замовлення на суму більше 2000 грн. – доставка безкоштовна.

Як відбувається оплата?

Вибравши потрібну каву, вам необхідно заповнити дані для оформлення замовлення. Далі ви обираєте будь який зручний спосіб оплати. Це може бути переказ на карту ПриватБанку, накладений платіж, або переказ коштів через систему прийому платежів LiqPay.

Як відбувається обсмажка кави?

Обсмажка кави відбувається щодня. Ми працюємо на професійному сертифікованому обладнанні. Обсмажка відбувається згідно новітніх світових стандартів.