Що таке підписка?

Оформивши підписку ви щомісяця будете отримувати свіжу каву у зернах прямо додому або в офіс.

Оскільки ми обсмажуємо лише найкращі сорти арабіки, вам не потрібно буде більше шукати каву у магазині. Ми пришлемо її вам додому. Кава лише найвищої якості. Ніяких сумішей чи робусти. Лише 100% арабіка.

Єдина кава яка вартує вашої уваги та ваших грошей – це свіжообсмажена кава. Відомо, що свої найкращі властивості кава зберігає протягом трьох тижнів після обсмажки. Ми пришлемо вам каву протягом трьох-пяти днів після обсмажки. Знайдете таку у магазині?

Що входить в підписку?

Ви отримаєте перш за все найкращі відбірні зерна арабіки свіжої обсмажки. Кожен з трьох сортів володіє своїм смаком та характером. Отримаєте каву завжди у зернах, оскільки ми строго радимо молоти каву безпосередньо перед заварюванням.

    • Ми відправимо вам 4 пакети по 100 грам. У кожному пакеті буде окремий сорт: Арабіка Бразилія Жовтий Бурбон, Арабіка Бразилія Сантос, Арабіка Колумбія Супремо, Арабіка Колумбія Ексельсо. Ми зробили так для того, щоб ви змогли відчути задоволення від різноманіття найкращих сортів арабіки.

    • У пакет з кавою ми вкладемо інформаційний буклет, де буде інформація по сортах які ви будете заварювати, та корисна інформація по рецептах, помолу і тд.

    • Подарунок для Вас.

Як призупинити підписку

Якщо ви збираєтеся у відпустку або з якихось інших причин хочете призупинити або скасувати підписку, то напишіть нам про це.  Невикористані кошти, за вирахуванням вже доставлених посилок, будуть повернуті за вашою заявою.